czwartek, 19 stycznia 2017

Obsydian brązowy ...pierwszy

   Brązowy obsydian jest doskonałym kamieniem dla osób, które chcą wyjść ze świadomości ubóstwa i braku i zanurzyć się w energii obfitości. Brązowy obsydian pomaga pokonać ograniczenia i strachy powstałe na poziomie pierwszej i drugiej czakry (pierwsza czakra to fizyczne przetrwanie, druga - kreatywność i energia seksualna). Sprzyja usuwaniu przekazywanych przez pokolenia rodzinnych wzorców, np. wykorzystania, nienawiści i strachu. Takie wzorce często są zakorzenione na poziomie DNA, ale pracując z kamieniem można zmienić całkowicie energię swoją własną i całej rodziny, nawet wstecz.
          Ten kamień może wspomagać sesje rebirthingu, pracy z wcieleniami, a także usuwanie negatywnej karmy. Brązowy obsydian ułatwia przepracowanie wspomnień wiążących się ze wstydem, upokorzeniem i poniżeniem. Złe wspomnienia są oddawane siłom wyższym, aby zostały uleczone. Brązowy obsydian jest polecany dla osób z niskim poczuciem wartości i nie wierzących w siebie. Ujawnia najwyższy potencjał człowieka, w miłości, w pracy i w rozwoju duchowym. Pokazuje co człowieka wstrzymuje przed najwyższym szczęściem, co jeszcze blokuje radość i w jakich dziedzinach trzeba przeprowadzić gruntowne zmiany.


Informacja pochodzi z :http://www.magicznagaleria.pl/kamien.php?id=513


 
                                                                     *   *   *

                               cyt "  Wszystko w życiu ma swój sens....
                                         Rzeczy,które się zdarzają , zdarzają się w jakimś celu..."

                                                                       *   *   *

                                                Witam , dziękuję .... zapraszam znowu !!!!!!

                                                                      *   *   *

3 komentarze:

  1. Taki surowy i taki ... piękny :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Galerio, jak zwykle mile łechtasz moje ego, bardzo Ci dziękuję, to bardzo miłe uczucie wiedzieć,że jest ktoś, kto zawsze tu zagląda!!! Pozdrawiam!!!

    OdpowiedzUsuń